Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Zvýšila se kriminalita na kryptoměnách? Zpráva Coinbase odhaluje překvapivé statistiky pro rok 2022

Zvýšila se kriminalita na kryptoměnách? Zpráva Coinbase odhaluje překvapivé statistiky pro rok 2022

Společnost Coinbase, významná americká kryptoměnová burza, oznámila, že v roce 2021 výrazně vzrostl počet dotazů od orgánů činných v trestním řízení týkajících se kryptoměn. Společnost zaznamenala 20% nárůst dotazů od orgánů činných v trestním řízení ve srovnání s rokem 2020. Coinbase spolupracuje s orgány činnými v trestním řízení, aby jim pomohla porozumět odvětví kryptoměn. Důvodem je pravděpodobně rostoucí popularita kryptoměn a potřeba, aby orgány činné v trestním řízení tomuto odvětví lépe porozuměly. Coinbase se také snaží zajistit, aby její platforma byla v souladu se všemi platnými zákony a předpisy.

Nárůst počtu dotazů ze strany orgánů činných v trestním řízení je známkou toho, že odvětví kryptoměn se stává více rozšířeným a přijímaným. Je to také známka toho, že orgány činné v trestním řízení berou toto odvětví vážněji a snaží se zajistit jeho řádnou regulaci. Společnost Coinbase se zavázala pomáhat orgánům činným v trestním řízení porozumět tomuto odvětví a pracuje na tom, aby její platforma byla v souladu se všemi platnými zákony a předpisy. To je pro toto odvětví pozitivní vývoj, který pomůže zajistit, aby se kryptoměny používaly zodpovědně a bezpečně.