Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano: Velryby způsobily „nákupní horečku“ a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Cardano: Velryby způsobily „nákupní horečku“ a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Během posledních dvou týdnů se velryby Cardano zapojily do „nákupní horečky“ a získaly celkem 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů. Tento trend naznačuje, že Cardano je stále atraktivnější pro institucionální investory a majetné jednotlivce, kteří mají vůči této kryptoměně silně býčí náladu.

Navzdory prudkému nárůstu poptávky cena ADA v důsledku tohoto nákupního šílenství nezaznamenala vzestupnou trajektorii. Aktuálně se cena ADA pohybuje na úrovni 0,3873 USD, což znamená pokles o 0,58 % za posledních 24 hodin a další ztráty ve výši 2,13 % za celý předchozí týden. Jeho celková tržní hodnota činí 13,4 miliardy USD, čímž si znovu vydobyl sedmou příčku nejhodnotnějších digitálních aktiv.

Technická analýza na 1denních ukazatelích TradingView je navzdory poklesu ceny býčí, s náladou „koupit“ na 13, oscilátory ukazující na „neutrální“ na 9 a klouzavé průměry (MA) indikující „silný nákup“ na 12. Kromě toho se díky aktualizované roadmapě pro Hydru, řešení škálovatelnosti na druhé vrstvě, ADA opět dostala do centra pozornosti, což vývojářům poskytuje prostředky pro zvýšení rychlosti transakcí a snížení nákladů na síť.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn