Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano: Velryby způsobily „nákupní horečku“ a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Cardano: Velryby způsobily „nákupní horečku“ a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Během posledních dvou týdnů se velryby Cardano zapojily do „nákupní horečky“ a získaly celkem 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů. Tento trend naznačuje, že Cardano je stále atraktivnější pro institucionální investory a majetné jednotlivce, kteří mají vůči této kryptoměně silně býčí náladu.

Navzdory prudkému nárůstu poptávky cena ADA v důsledku tohoto nákupního šílenství nezaznamenala vzestupnou trajektorii. Aktuálně se cena ADA pohybuje na úrovni 0,3873 USD, což znamená pokles o 0,58 % za posledních 24 hodin a další ztráty ve výši 2,13 % za celý předchozí týden. Jeho celková tržní hodnota činí 13,4 miliardy USD, čímž si znovu vydobyl sedmou příčku nejhodnotnějších digitálních aktiv.

Technická analýza na 1denních ukazatelích TradingView je navzdory poklesu ceny býčí, s náladou „koupit“ na 13, oscilátory ukazující na „neutrální“ na 9 a klouzavé průměry (MA) indikující „silný nákup“ na 12. Kromě toho se díky aktualizované roadmapě pro Hydru, řešení škálovatelnosti na druhé vrstvě, ADA opět dostala do centra pozornosti, což vývojářům poskytuje prostředky pro zvýšení rychlosti transakcí a snížení nákladů na síť.