Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Charles Hoskinson, zakladatel a generální ředitel společnosti Input Output, blockchainového start-upu, který stojí za protokolem Cardano (ADA), nedávno sdílel video s lékařem Vinayem Prasadem, který na YouTubu diskutoval o tom, jak by ChatGPT mohl způsobit revoluci ve světě medicíny. To vyvolalo spekulace, že se Hoskinson možná chystá síť Cardano otočit a zaměřit se na projekty související s umělou inteligencí.

Potenciál umělé inteligence je obrovský a díky tomu, že se Cardano snaží o rozmanitost, má dobré předpoklady stát se platformou pro mnoho inovativních projektů. Již nyní projekty jako SingularityNET (AGIX) využívají protokol Cardano k vývoji řešení s reálným využitím. Díky novému zaměření na umělou inteligenci můžeme v blízké budoucnosti očekávat mnoho dalších jedinečných inovací.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, SingularityNET

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn