Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky

🔥 Horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Nedávný nárůst metriky aSORP (90d) vyvolal u mnoha obchodníků s bitcoiny a investorů optimistické pocity. Tento ukazatel měří průměrnou životnost utraceného výstupu, a pokud je vyšší než 1, naznačuje, že… Číst dále »Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

Nedávná studie švédské daňové společnosti Divly zjistila, že v loňském roce zaplatilo daně ze svých obchodů pouze 0,53 % investorů do kryptoměn na celém světě. Průměrný podíl lidí dodržujících pravidla… Číst dále »Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

V nedávném vlákně na Twitteru vyjádřil technický ředitel společnosti Ripple David Schwartz svůj názor na důležitost blockchain-agnostických řešení. Tvrdil, že kompatibilita technologie s různými aktivy přiláká širší publikum a bude… Číst dále »David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Služba SushiSwap se stala obětí zneužití, v jehož důsledku nejméně jeden uživatel přišel o více než 3,3 milionu dolarů. Zneužití zahrnuje chybu ve smlouvě RouterProcessor2, kterou se doporučuje zrušit ve… Číst dále »Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.