Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn

Americký kongresman Tom Emmer vyjádřil nesouhlas s regulačním přístupem předsedy Komise pro cenné papíry (SEC) Garyho Genslera ke kryptografickému sektoru. Dne 7. dubna Emmer vystoupil jako host podcastu Unchained a obvinil Genslera z toho, že kryptografický průmysl reguluje ve zlé víře. Gensler podle něj sdílí stejné antikrypto nálady jako miliardář Warren Buffet a slepě potírá kryptoměnový průmysl, zatímco skutečné špatné aktéry opomíjí.

Emmer je dobře známý svým vstřícným postojem ke kryptoměnám a je sponzorem mnoha návrhů zákonů zaměřených na rozvoj tohoto prostoru, včetně zákona o jasnosti cenných papírů a zákona o jasnosti regulace blockchainu (BRCA). Genslerova politika otevřených dveří není podle něj ničím víc než pouhými slovy a jako příklad uvedl nedávný debakl mezi SEC a Coinbase. Společnost Coinbase se snažila získat přístup ke „Genslerovým otevřeným dveřím“ tím, že se zapojila do jednání se SEC ohledně produktu Earn, ale po několika schůzkách v průběhu několika měsíců agentura neposkytla žádnou zpětnou vazbu a místo toho kryptografickou burzu udeřila oznámením Wells.

Mezitím ředitel pro vztahy s vládou v Blockchain Association Ron Hammond uvedl, že veřejnost by měla v příštích několika týdnech očekávat významný pokrok v oblasti kryptolegislativy. Celková tržní kapitalizace kryptografického sektoru má v současné době hodnotu přes 1,15 bilionu dolarů.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ronin

Zdroj informací

bitcoinist.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn