Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Služba SushiSwap se stala obětí zneužití, v jehož důsledku nejméně jeden uživatel přišel o více než 3,3 milionu dolarů. Zneužití zahrnuje chybu ve smlouvě RouterProcessor2, kterou se doporučuje zrušit ve všech řetězcích. Hlavní příčinou je chyba v interní funkci swap(), která obchází kontrolu oprávnění ve funkci swap3callback. Schválením špatného kontraktu uživatelé nevědomky umožňují zneuživateli ukrást jejich tokeny.

První zprávy naznačují, že postiženi jsou pouze ti, kteří swapovali na SushiSwapu během posledních čtyř dnů. Problematický kontrakt schválilo 190 adres Etherea a více než 2000 adres na Layer 2 Arbitrum. Cena tokenu správy Sushi klesla za hodinu od zveřejnění zprávy pouze o 0,6 %. Sushi spolupracuje s bezpečnostními týmy na zmírnění problému a Jared Grey požaduje od Sushi DAO 3 miliony dolarů na právní obranu poté, co Sushi dostala předvolání od americké Komise pro cenné papíry.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Sushi

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn