Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

V nedávném vlákně na Twitteru vyjádřil technický ředitel společnosti Ripple David Schwartz svůj názor na důležitost blockchain-agnostických řešení. Tvrdil, že kompatibilita technologie s různými aktivy přiláká širší publikum a bude užitečnější pro lidi, kteří se o XRP nemusí zajímat. Schwartz použil pro ilustraci svého názoru příklad společnosti Google a poznamenal, že kdyby se společnost Google snažila zajistit, aby internet dobře fungoval pouze pro ty, kteří používají produkty společnosti Google, byl by internet pro mnoho uživatelů podstatně méně příjemný. Situaci také přirovnal k vývoji nástroje, který by dokázal otevírat celé čerstvé kokosové ořechy, a poznamenal, že nástroj s více způsoby použití by se rozšířil více než nástroj s jediným, specifickým použitím. Odstraněním překážek pro používání XRP a zajištěním kompatibility s více aktivy Schwartz věří, že tato technologie přiláká více lidí a bude těžit z lepšího uživatelského zážitku.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

XRP (Ripple)

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn