Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Společnost Liqwid Labs integrovala cenové kanály Charli3 společnosti Cardano, aby zlepšila decentralizaci své platformy DeFi. Charli3 je prvním poskytovatelem oracle pro data v řetězci a mimo řetězec Cardano. Liqwid bude tyto kanály používat pro výpočty při vytváření nových půjček, aktualizaci údajů o zajištění a likvidaci nedostatečně zajištěných půjček. Podle Liqwid Labs integrace zlepší přesnost a kontinuitu dat. Platforma již integrovala cenové kanály ADA/USD a SHEN/USD a pracuje na tom, aby měla k dispozici několik dalších informačních kanálů. Spoluzakladatel Liqwid Dewayne Cameron uvedl, že jasná vize Charli3 pro vývoj Cardano DeFi byla pronikavá a motivující. Charli3 je prvním decentralizovaným poskytovatelem služeb Cardano oracle na mainnetu a Liqwid je prvním protokolem, který se na Cardanu vyvíjí. Integrace neměla významný dopad na cenu tokenů ADA a dlouhodobý vliv na cenu ADA se teprve ukáže.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, Streamr

Zdroj informací

zycrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn