Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Zvládnete vlastní úschovu kryptoměn? Otestujte si své schopnosti s generálním ředitelem společnosti Binance

Zvládnete vlastní úschovu kryptoměn? Otestujte si své schopnosti s generálním ředitelem společnosti Binance

Generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao nedávno uvedl, že v současné době je pouze 1 % lidí schopno bezpečně self-custody svých kryptoaktiv. Zhao se domnívá, že současná uživatelská zkušenost s self-custody je pro většinu lidí příliš obtížná. Je přesvědčen, že je třeba zlepšit uživatelskou zkušenost, aby se self-custody stalo přístupnějším pro všechny.

V reakci na to společnost Binance pracuje na tom, aby self-custody bylo pro všechny jednodušší a bezpečnější. Pracuje na tom, aby uživatelské prostředí bylo intuitivnější a přívětivější, a také na zlepšení bezpečnosti procesu self-custody. Binance také pracuje na tom, aby uživatelům usnadnila přístup k jejich kryptoaktivům, a také na poskytování více vzdělávacích zdrojů, které uživatelům pomohou pochopit proces self-custody.

Společnost Binance doufá, že usnadněním a zvýšením bezpečnosti self-custody se stane přístupnější pro všechny. To pomůže zvýšit přijetí kryptoměn a usnadní lidem bezpečné uložení jejich kryptoaktiv.