Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Zvítězí Ripple v bitvě XRP se SEC? Kryptoprávní expert se vyjadřuje

Zvítězí Ripple v bitvě XRP se SEC? Kryptoprávní expert se vyjadřuje

Rychlé shrnutí:

  • Kryptoprávní expert se domnívá, že Ripple pravděpodobně vyjde ze svého právního sporu s Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC) jako vítěz. SEK obvinila společnost Ripple z prodeje neregistrovaných cenných papírů v podobě XRP. Kryptoprávní expert se domnívá, že Ripple má silný případ a že SEC bude mít potíže s prokázáním svých tvrzení.

Vysvětlení

Americká Komise pro cenné papíry (SEC) obvinila společnost Ripple z prodeje neregistrovaných cenných papírů ve formě XRP. Právní expert na kryptoměny se však domnívá, že Ripple z této právní bitvy pravděpodobně vyjde vítězně. Odborník se domnívá, že Ripple má silné argumenty a že SEC bude mít potíže svá tvrzení prokázat.Odborník se domnívá, že Ripple má velkou šanci spor vyhrát, protože SEC nebyla schopna prokázat, že XRP je cenný papír. Komisi SEC se také nepodařilo prokázat, že společnost Ripple prodávala XRP jako investiční smlouvu. Odborník se domnívá, že společnost Ripple má silnou obranu a že SEC bude mít potíže s prokázáním svých tvrzení.Znalec se rovněž domnívá, že žaloba SEC proti společnosti Ripple je slabá, protože SEC nebyla schopna prokázat, že společnost Ripple prodávala XRP jako investiční smlouvu. SEC se rovněž nepodařilo prokázat, že XRP je cenným papírem. Znalec se domnívá, že společnost Ripple má silnou obranu a že SEC bude mít potíže s prokázáním svých tvrzení.Celkově se kryptografický právní expert domnívá, že společnost Ripple pravděpodobně vyjde ze svého právního sporu se SEC vítězně. Odborník se domnívá, že Ripple má silnou obranu a že SEC bude mít potíže s dokazováním svých tvrzení.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

XRP (Ripple)

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.