Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Způsobila Binance kolaps FTX Kevina O’Learyho?

Způsobila Binance kolaps FTX Kevina O’Learyho?

Nedávno Kevin O’Leary, hvězda populárního pořadu Shark Tank, obvinil kryptoměnovou burzu Binance z kolapsu burzy FTX. O’Leary se domnívá, že Binance záměrně přesunula prostředky z FTX na svou vlastní burzu, aby získala výhodu. Tento krok podle něj také způsobil kolaps FTX, v jehož důsledku investoři přišli o peníze.

Kryptoměnové burzy jsou webové stránky, na kterých mohou lidé nakupovat a prodávat digitální měny. Binance je jednou z největších a nejoblíbenějších burz na světě. FTX je menší burza, která byla spuštěna v roce 2019.

O’Leary se domnívá, že Binance přesunula prostředky z FTX na svou vlastní burzu, aby využila situace. To podle něj způsobilo kolaps FTX, v jehož důsledku investoři přišli o peníze.

Tato situace poukazuje na rizika spojená s investováním do kryptoměn. Kryptoměnové burzy jsou z velké části neregulované a investoři mohou snadno přijít o peníze, pokud se rozhodnou špatně. Před investicí do jakékoli kryptoměny je důležité provést průzkum a porozumět rizikům.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance, Burza FTX

Zdroj informací

zycrypto.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.