Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Změní newyorská regulace místo zastánce licence BitLicense ve federální radě vedoucích představitelů agentury?

Změní newyorská regulace místo zastánce licence BitLicense ve federální radě vedoucích představitelů agentury?

Kryptoměnové odvětví nedávno zaznamenalo pozitivní krok vpřed, když byl do Federální rady vedoucích představitelů agentur jmenován newyorský regulátor a zastánce licence BitLicense. Federal Counsel of Agency Leaders je skupina státních a federálních regulátorů, kteří spolupracují na koordinaci a sdílení informací o regulaci finančních služeb. Toto jmenování je vnímáno jako pozitivní krok pro odvětví kryptoměn, protože ukazuje, že federální vláda bere toto odvětví vážně.

Newyorská regulátorka Maria Vullo je superintendantkou newyorského ministerstva finančních služeb. Byla silnou zastánkyní BitLicense, což je licence, kterou musí podniky získat, aby mohly působit ve státě New York. Vullo je také hlasitou zastánkyní ochrany spotřebitele a regulace finančních služeb.

Jmenování Vullo do federální rady vedoucích představitelů agentur je považováno za znamení, že federální vláda bere odvětví kryptoměn vážně. Pro toto odvětví by to mohl být pozitivní krok vpřed, neboť by to mohlo vést k větší regulaci a dohledu nad tímto odvětvím. Mohlo by to také vést k větší legitimitě a důvěře v toto odvětví, což by mohlo pomoci přilákat více investorů a uživatelů.