Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Změní hongkongský ETF na bitcoiny v hodnotě 53 milionů dolarů trh?

Změní hongkongský ETF na bitcoiny v hodnotě 53 milionů dolarů trh?

Fond obchodovaný na burze (ETF) se sídlem v Hongkongu nedávno získal velkou investici ve výši 53 milionů dolarů. Tento ETF se zaměřuje na Bitcoin, nejpopulárnější kryptoměnu na světě. Pro svět kryptoměn je to velká událost, protože to ukazuje, že investoři mají o investice do Bitcoinu zájem. To by mohlo vést k větším investicím do trhu s kryptoměnami, což by mohlo pomoci zvýšit jejich hodnotu.

ETF spravuje společnost Hashdex se sídlem v Brazílii. ETF je kótován na hongkongské burze cenných papírů a umožňuje investorům nakupovat a prodávat Bitcoin, aniž by tuto kryptoměnu skutečně vlastnili. To investorům usnadňuje zapojení do trhu s kryptoměnami, aniž by museli nakupovat a skladovat skutečné mince.

Velké investice do ETF jsou známkou toho, že investoři věří v budoucnost Bitcoinu a dalších kryptoměn. To by mohlo vést k větším investicím do trhu s kryptoměnami, což by mohlo pomoci zvýšit jejich hodnotu. To by také mohlo vést k tomu, že se do trhu s kryptoměnami zapojí více lidí, což by mohlo pomoci dále zvýšit jeho hodnotu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

bitcoinmagazine.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.