Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Změní hongkongský ETF na bitcoiny v hodnotě 53 milionů dolarů trh?

Změní hongkongský ETF na bitcoiny v hodnotě 53 milionů dolarů trh?

Fond obchodovaný na burze (ETF) se sídlem v Hongkongu nedávno získal velkou investici ve výši 53 milionů dolarů. Tento ETF se zaměřuje na Bitcoin, nejpopulárnější kryptoměnu na světě. Pro svět kryptoměn je to velká událost, protože to ukazuje, že investoři mají o investice do Bitcoinu zájem. To by mohlo vést k větším investicím do trhu s kryptoměnami, což by mohlo pomoci zvýšit jejich hodnotu.

ETF spravuje společnost Hashdex se sídlem v Brazílii. ETF je kótován na hongkongské burze cenných papírů a umožňuje investorům nakupovat a prodávat Bitcoin, aniž by tuto kryptoměnu skutečně vlastnili. To investorům usnadňuje zapojení do trhu s kryptoměnami, aniž by museli nakupovat a skladovat skutečné mince.

Velké investice do ETF jsou známkou toho, že investoři věří v budoucnost Bitcoinu a dalších kryptoměn. To by mohlo vést k větším investicím do trhu s kryptoměnami, což by mohlo pomoci zvýšit jejich hodnotu. To by také mohlo vést k tomu, že se do trhu s kryptoměnami zapojí více lidí, což by mohlo pomoci dále zvýšit jeho hodnotu.