Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » ZkSync Spouští Fair Onboarding Alpha, Připravuje se na Konkurenci Vrstvy 2

ZkSync Spouští Fair Onboarding Alpha, Připravuje se na Konkurenci Vrstvy 2

ZkSync nedávno spustil další fázi vývoje, „fair onboarding alpha“, která umožňuje některým registrovaným projektům nasazení do mainnetu. Jedná se o druhou fázi projektu, přičemž první byla fáze „baby alpha“. Tým také přejmenoval svou stávající síť zkSync 2.0 na zkSync Era. V této fázi onboarding alpha budou moci registrované projekty nasazovat a testovat své aplikace v síti zkSync Era, přičemž pro účely testování a nasazení bude povoleno přemostění tokenů. Hlavní síť však zůstane v této fázi pro koncové uživatele uzavřena. Po ukončení této fáze bude síť otevřena všem projektům a uživatelům.

Spuštění férové onboardingové alfa verze zkSync přichází v době, kdy konkurent projektu, společnost Polygon, plánuje v březnu spustit vlastní síť zkEVM. Další projekty vrstvy 2, jako například Starknet, Scroll a Matter Labs, rovněž vyvíjejí funkční vrstvu 2 založenou na ZK, která může nativně podporovat aplikace pro Ethereum. Zatímco žádný z těchto projektů zatím nevydal produkt pro veřejné použití, to by se mohlo brzy změnit, protože zkEVM od Polygonu a dalších, jako je zkSync, jsou připraveny ke spuštění v nadcházejících měsících.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum, Polygon

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.