Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Zkoumání příčin nárůstu ceny etherea na burze Binance

Zkoumání příčin nárůstu ceny etherea na burze Binance

Rychlé shrnutí:

  • Síť Ethereum zaznamenala prudký nárůst cen plynu v důsledku zvýšené poptávky ze strany Binance. Poptávka ze strany Binance je způsobena nárůstem počtu transakcí na platformě. Zvýšení počtu transakcí je způsobeno spuštěním nových produktů a služeb.

Vysvětlení

V poslední době došlo v síti Ethereum k prudkému nárůstu cen plynu v důsledku zvýšení poptávky ze strany Binance. Tato poptávka je způsobena nárůstem počtu transakcí na platformě. Společnost Binance totiž spouští nové produkty a služby, což vede k nárůstu počtu transakcí. To způsobilo zatížení sítě Ethereum, což vedlo ke zvýšení cen plynu.Zvýšení cen plynu způsobilo, že někteří uživatelé nemohou síť Ethereum používat, protože náklady na transakce jsou příliš vysoké. To způsobilo, že někteří uživatelé přešli na jiné sítě, například Tron nebo EOS. Síť Ethereum je však stále nejoblíbenější a nejpoužívanější sítí a je pravděpodobné, že se ceny plynu nakonec stabilizují.S cílem snížit zatížení sítě Ethereum zavedla společnost Binance řadu opatření. Patří mezi ně zvětšení velikosti bloku, snížení počtu transakcí na blok a zvýšení počtu uzlů. Tato opatření pomohla snížit zatížení sítě a ceny plynu se začaly stabilizovat.Celkově lze říci, že zvýšení cen plynu v důsledku zvýšení poptávky ze strany Binance je dočasnou záležitostí. Společnost Binance přijala opatření ke snížení zátěže sítě a ceny plynu se pomalu začínají stabilizovat. Z dlouhodobého hlediska zůstane síť Ethereum nejoblíbenější a nejpoužívanější sítí.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

ambcrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn