Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Zakladatel společnosti Kraken Jesse Powell: Je nedávná zpráva Binance červenou vlajkou?

Zakladatel společnosti Kraken Jesse Powell: Je nedávná zpráva Binance červenou vlajkou?

Rychlé shrnutí:

  • Zakladatel společnosti Kraken Jesse Powell kritizoval nedávnou zprávu společnosti Binance Proof of Reserves. Podle něj má zpráva "velkou červenou vlajku" a není dostatečná. Powell navrhuje, aby Binance poskytovala svým uživatelům větší transparentnost.

Vysvětlení

Jesse Powell, zakladatel kryptoměnové burzy Kraken, se nedávno podělil o svůj názor na nedávnou zprávu společnosti Binance Proof of Reserves. Powell se domnívá, že zpráva má „velkou červenou vlajku“ a není dostatečná. Navrhuje, aby Binance poskytla svým uživatelům větší transparentnost.Powellovy komentáře jsou reakcí na nedávnou zprávu společnosti Binance Proof of Reserves, která byla zveřejněna s cílem poskytnout svým uživatelům transparentnost. Zpráva měla ukázat, že Binance má potřebné prostředky na pokrytí všech vkladů svých uživatelů. Powell se však domnívá, že zpráva není dostatečná a že by Binance měla svým uživatelům poskytnout větší transparentnost.Powellovy komentáře vyvolaly mezi kryptoměnovou komunitou debatu, přičemž někteří s jeho hodnocením souhlasí a jiní ne. Bez ohledu na výsledek je jasné, že Powell se domnívá, že by Binance měla svým uživatelům poskytovat větší transparentnost a že nedávná zpráva Proof of Reserves není dostatečná.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn