Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Zákazníci společnosti FTX mimo USA usilují o zachování soukromých jmen a informací během bankrotu podle kapitoly 11

Zákazníci společnosti FTX mimo USA usilují o zachování soukromých jmen a informací během bankrotu podle kapitoly 11

Skupina zákazníků FTX, kteří nejsou občany USA, požaduje, aby jejich jména a soukromé informace byly v rámci bankrotu kryptografické burzy podle kapitoly 11 ze soudních dokumentů vymazány. Ad hoc výbor, který tvoří 15 osob v individuální nebo reprezentativní funkci, tvrdí, že zastupuje osoby nebo subjekty, které mají ve FTX.com zablokovaná aktiva v hodnotě přibližně 1,9 miliardy USD. Skupina podala připojení na podporu návrhu na úpravu, jehož cílem je zadržet důvěrné informace o zákaznících. Správce vznesl proti návrhu námitku s tím, že zachování důvěrnosti informací by mohlo ohrozit transparentnost konkurzního řízení společnosti FTX podle kapitoly 11 a že veřejnost má „obecné právo na přístup k soudním záznamům“. Publikace jako The Wall Street Journal, The New York Times, Bloomberg a Financial Times rovněž vyzvaly ke zveřejnění informací. Ad hoc výbor však zdůraznil, že veřejné zveřejnění jmen a soukromých informací o zákaznících představuje potenciální riziko krádeže identity, cílených útoků a „dalších škod“. Tento krok následuje po podobném incidentu v případě bankrotu společnosti Celsius podle kapitoly 11, kdy soudní dokumenty odhalily soukromé informace o tisících zákazníků již v říjnu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo