Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Zabrání přísné kryptografické předpisy v Thajsku dalšímu kolapsu FTX?

Zabrání přísné kryptografické předpisy v Thajsku dalšímu kolapsu FTX?

Thajská Komise pro cenné papíry (SEC) nedávno varovala před nastupujícími přísnými předpisy pro kryptoměny. Toto varování následovalo po krachu kryptoměnové burzy FTX, který vyvolal obavy SEC z nedostatečné ochrany investorů na trhu s kryptoměnami.

SEC uvedla, že nové předpisy budou navrženy tak, aby chránily investory před riziky spojenými s obchodováním s kryptoměnami. SEC rovněž varovala, že všechny burzy, které nebudou nové předpisy dodržovat, budou vystaveny právním krokům.

SEC rovněž uvedla, že se bude blíže zabývat činností kryptoměnových burz, aby zajistila, že budou fungovat bezpečně a spolehlivě. SEC rovněž uvedla, že bude monitorovat činnost kryptoměnových burz, aby zajistila, že se nebudou podílet na žádné nezákonné činnosti.

SEC rovněž uvedla, že bude spolupracovat s dalšími regulačními orgány, aby zajistila včasné provedení nových předpisů. SEC rovněž uvedla, že bude zaujímat aktivní přístup, aby zajistila ochranu investorů před případnými riziky spojenými s obchodováním s kryptoměnami.