Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Yuga Labs čelí žalobě za zavádějící celebrity NFT doporučení“

„Yuga Labs čelí žalobě za zavádějící celebrity NFT doporučení“

Yuga Labs, společnost zabývající se vývojem a prodejem NFT, byla žalována za údajné zavádění veřejnosti. Žalobce tvrdí, že společnost využívala slavné osobnosti jako součást svého marketingového plánu, aniž by jim poskytla informace o tom, jak se jejich jména používají. Žalobce také tvrdí, že Yuga Labs neinformovala veřejnost o tom, že slavné osobnosti nebyly součástí jejich projektu. Žalobce tvrdí, že Yuga Labs využívala slavné osobnosti k propagaci svých produktů, aniž by jim poskytla informace o tom, jak se jejich jména používají. Žalobce také tvrdí, že Yuga Labs neinformovala veřejnost o tom, že slavné osobnosti nebyly součástí jejich projektu. Žalobce požaduje, aby Yuga Labs zaplatila odškodné a zastavila všechny nezákonné praktiky.

Yuga Labs je společnost, která se zabývá vývojem a prodejem NFT (non-fungible tokenů). NFT jsou digitální aktiva, která jsou jedinečná a neměnná. Jsou často používána k prodeji uměleckých děl, digitálních karet nebo jiných digitálních aktiv. Yuga Labs byla žalována za údajné zavádění veřejnosti. Žalobce tvrdí, že společnost využívala slavné osobnosti jako součást svého marketingového plánu, aniž by jim poskytla informace o tom, jak se jejich jména používají. To může být nebezpečné, protože lidé mohou být zmástni a koupit NFT, které nejsou to, co se jim tvrdí.

Zdroj informací

beincrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.