Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » XRP stoupá na historická maxima, prodeje likvidity na vyžádání vzrostly na 226,31 milionu dolarů

XRP stoupá na historická maxima, prodeje likvidity na vyžádání vzrostly na 226,31 milionu dolarů

Cena XRP v posledních dnech roste a její 24hodinový objem obchodů přesáhl 1 miliardu dolarů. To naznačuje, že se trh s XRP po období pozitivní volatility možná opět stabilizuje. Třicetidenní klouzavý průměr XRP se chystá překonat svůj dvousetdenní průměr a jeho index relativní síly začal stoupat zpět k hodnotě 60, což by mohlo naznačovat, že XRP má před sebou další zisky. Objem 24hodinového obchodování s mincí zůstává relativně vysoký a činí něco málo přes 1 miliardu dolarů, což by mohlo znamenat, že další zisky jsou na obzoru, zejména pokud velryby hromadí XRP v rámci příprav na další růst.

Zpráva společnosti Ripple o trzích XRP za 4. čtvrtletí 2022 odhalila, že poptávka po jejím produktu On-Demand Liquidity (ODL) zůstává vysoká, přičemž jen v tomto čtvrtletí společnost vykázala čisté prodeje XRP ve výši 226,31 milionu dolarů. Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse uvedl, že očekává ukončení právní bitvy proti Komisi pro cenné papíry a burzy do konce první poloviny roku 2023, nebo nejpozději do konce roku. Nedávné odvolací jednání v případu LBRY-SEC prohlásilo, že prodej tokenů LBC třetí stranou se nepovažuje za prodej neregistrovaných cenných papírů, což by mohlo být pro společnost Ripple výhodné.

Současné historické maximum XRP je 3,40 USD, stanovené v lednu 2018, a někteří držitelé XRP dokonce cílí na 10 USD. Ačkoli XRP čeká v určitém okamžiku v budoucnu velmi velká rally, ta nemusí přijít dříve než za několik měsíců. Pokud vedle XRP hledáte další kryptoměnové projekty s vysokým potenciálem, tým CryptoNews Industry Talk pro vás připravil přehled 15 nejlepších kryptoměn pro rok 2023, přičemž seznam je každý týden aktualizován o nové altcoiny a ICO projekty.