Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » XRP se snaží získat zpět 0,343 USD, protože případ SEC je na spadnutí

XRP se snaží získat zpět 0,343 USD, protože případ SEC je na spadnutí

XRP nedávno čelila odmítnutí na úrovni 0,37 USD, protože aktivum je nadále ovlivňováno různými faktory, od právních až po obecnou náladu na trhu. Odborník na obchodování s kryptoměnami, Michaël van de Poppe, naznačil, že XRP narazilo na tvrdý odpor na úrovni 0,37 USD a že se upřednostňuje, aby token relativně rychle získal zpět úroveň 0,343 USD. Poukázal také na to, že na straně poklesu je pravděpodobně značné množství likvidity, které by mohlo být využito, pokud se cena neodrazí zpět.

Aktivum se také vzpamatovává z následků kolapsu kryptoměnové burzy FTX a kryptoměnový analytik s pseudonymem TradingShot na serveru TradingView zdůraznil, že XRP by se mohlo obrátit do býčího trendu, pokud prorazí nad nižší maxima 2021 a Fibonacciho úroveň 0,618. XRP aktuálně mění majitele za 0,34 USD, přičemž za posledních 24 hodin korigovala o více než 2 %.

Probíhající případ SEC zůstává nejzásadnějším aspektem projekce ceny XRP, protože výsledek případu bude mít pravděpodobně jak medvědí, tak býčí sentiment na aktivum. Algoritmus strojového učení společnosti PricePredictions předpokládá, že digitální měna vstoupí do nového roku s medvědí náladou a 1. ledna 2023 se bude obchodovat za 0,33 USD.