Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Xiaohongshu Integruje veřejnou blockchainovou síť Conflux Network 1. vrstvy, Umožňující Uživatelům Prezentovat jejich Nepěněžité Tokeny (NFT) na Profilových Stránkách.

Xiaohongshu Integruje veřejnou blockchainovou síť Conflux Network 1. vrstvy, Umožňující Uživatelům Prezentovat jejich Nepěněžité Tokeny (NFT) na Profilových Stránkách.

Xiaohongshu, oblíbená aplikace sociálních médií v Číně, integrovala veřejnou blockchainovou síť Conflux Network vrstvy 1. Tato integrace umožňuje uživatelům prezentovat na svých profilových stránkách své nepěněžité tokeny (NFT). NFT jsou digitální aktiva, která jsou jedinečná, nezaměnitelná a nedělitelná. Používají se k reprezentaci digitálních předmětů, jako je umění, hudba a virtuální móda. Díky integraci sítě Conflux Network mohou nyní uživatelé Xiaohongshu na svých profilových stránkách zobrazovat své NFT. To uživatelům pomůže pochlubit se svou virtuální módou a dalšími digitálními předměty. Integrace sítě Conflux Network je součástí snahy společnosti Xiaohongshu rozšířit svou platformu a nabídnout uživatelům více funkcí. Společnost McDonald’s China také nedávno spustila svůj první NFT u příležitosti 31 let působení na pevninském trhu.

Xiaohongshu, oblíbená aplikace sociálních médií v Číně, integrovala veřejnou blockchainovou síť Conflux Network 1. vrstvy, která uživatelům umožňuje prezentovat na svých profilových stránkách své nefunční tokeny (NFT). NFT jsou digitální aktiva, která jsou jedinečná, nezaměnitelná a nedělitelná. Používají se k reprezentaci digitálních předmětů, jako je umění, hudba a virtuální móda. Tato integrace sítě Conflux Network do Xiaohongshu umožní uživatelům zobrazovat své NFT na svých profilových stránkách, což jim umožní pochlubit se svou virtuální módou a dalšími digitálními předměty. Tato integrace je součástí snahy společnosti Xiaohongshu rozšířit svou platformu a nabídnout uživatelům více funkcí. Společnost McDonald’s China také nedávno spustila svůj první NFT u příležitosti 31 let působení na pevninském trhu. Tato integrace sítě Conflux Network do společnosti Xiaohongshu pomůže dále zpopularizovat používání NFT a zvýšit jejich viditelnost na čínském trhu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

APENFT, Conflux

Zdroj informací

forkast.news ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.