Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Willy Woo: Instituce stojí za nedávnou rallyí Bitcoinů

Willy Woo: Instituce stojí za nedávnou rallyí Bitcoinů

Populární on-chain analytik Willy Woo se domnívá, že za nedávnou rally bitcoinu (BTC) mohou stát instituce. Woo vypozoroval vzorec, kdy na burzy „pouze během pracovních dnů“ proudí stablecoiny v hodnotě miliard dolarů. Domnívá se, že jde o „tepelný podpis velkých institucí provádějících nákupy“. Bitcoin se v současnosti obchoduje za 23 079 dolarů, přičemž od začátku roku 2023 vzrostl o téměř 40 %. Woo poznamenává, že toky na spotovém trhu byly hnací silou rally, spíše než deriváty, což naznačuje, že dlouhodobí institucionální investoři přicházejí prostřednictvím spotových nákupů. Domnívá se, že tito investoři jsou stávající kryptofondy, které proseděly medvědí trh pomocí stablecoinů. Navzdory letošním cenovým ziskům zůstává cena bitcoinu o více než 66 % níže než jeho historické maximum kolem 69 000 USD, kterého dosáhl v listopadu 2021.

Analytik společnosti On-chain Willy Woo se domnívá, že za nedávnou rallye Bitcoinu stojí instituce. Vypozoroval vzorec, kdy na burzy proudí stablecoiny v hodnotě miliard dolarů pouze během pracovních dnů, což je podle něj „tepelný podpis velkých institucí, které nakupují“. Bitcoin se v současnosti obchoduje za 23 079 dolarů, přičemž od začátku roku 2023 vzrostl o téměř 40 %. Woo poznamenává, že toky na spotovém trhu byly hnací silou rally, spíše než deriváty, což naznačuje, že dlouhodobí institucionální investoři přicházejí prostřednictvím spotových nákupů. Domnívá se, že tito investoři jsou stávající kryptofondy, které proseděly medvědí trh pomocí stablecoinů. Navzdory letošním cenovým ziskům zůstává cena bitcoinu o více než 66 % níže než na svém historickém maximu kolem 69 000 USD.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.