Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Vyvolá zásadní revize společnosti Apple boom NFT?

Vyvolá zásadní revize společnosti Apple boom NFT?

Společnost Apple provádí zásadní změnu svých zásad obchodu App Store v reakci na nové předpisy Evropské unie. To by mohlo mít velký dopad na svět kryptoměn, protože by to mohlo vést k rozmachu nefungujících tokenů (NFT).

NFT jsou digitální aktiva, která jsou jedinečná a nelze je vyměnit za něco jiného. Ve světě kryptoměn jsou stále populárnější, protože je lze použít k vyjádření vlastnictví digitálních předmětů, jako je umění, hudba, a dokonce i virtuální nemovitosti.

Nová nařízení Evropské unie budou vyžadovat, aby společnost Apple na své platformě povolila externí obchody s aplikacemi. To by mohlo vývojářům otevřít dveře k vytváření aplikací využívajících NFT, což by mohlo vést k prudkému nárůstu jejich popularity.

Společnost Apple také oznámila, že zavede nová pravidla pro vývojáře, kteří chtějí vytvářet aplikace využívající NFT. Tato pravidla zajistí, že aplikace budou bezpečné a že uživatelé budou chráněni před podvody a dalšími škodlivými aktivitami.

Změny v pravidlech App Store společnosti Apple by mohly mít velký dopad na svět kryptoměn, protože by mohly vést k rozmachu NFT. Mohlo by to otevřít dveře většímu počtu lidí, kteří se zapojí do světa kryptoměn, a také vytvořit nové příležitosti pro vývojáře, aby vytvářeli aplikace využívající NFT.