Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Vypraných 1,7 miliardy v kryptoměnách: Čínská policie zatýká – co bude dál?“

„Vypraných 1,7 miliardy v kryptoměnách: Čínská policie zatýká – co bude dál?“

Rychlé shrnutí:

  • Čínská policie zatkla skupinu lidí za praní 1,7 miliardy v kryptoměnách. Skupina používala k praní peněz různé metody. Policie prostředky zabavila a případ vyšetřuje.

Vysvětlení

Čínská policie nedávno zadržela skupinu osob za praní 1,7 miliardy v kryptoměnách. Skupina používala k praní peněz různé metody, například využívala zahraniční burzy a směnárenské služby. Policie prostředky zabavila a případ vyšetřuje.Kryptoměna je digitální měna, která není regulována žádnou vládou ani centrální bankou. Používá se k nákupu a prodeji zboží a služeb online a je stále populárnější. Bohužel ji lze využít i k nezákonným činnostem, například k praní špinavých peněz. Praní špinavých peněz je proces utajování zdroje nelegálně získaných finančních prostředků jejich převodem prostřednictvím řady transakcí.V tomto případě skupina použila k praní peněz různé metody, například využití zahraničních směnáren a směnárenských služeb. Policie finanční prostředky zajistila a případ vyšetřuje. Není jasné, jaký bude výsledek vyšetřování, ale je to připomínka toho, jak je důležité používat kryptoměny zodpovědně.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Tether

Zdroj informací

decrypt.co ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.