Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Vyhne se Argo Blockchain bankrotu? Nedostatečné finanční prostředky zanechávají nejistotu

Vyhne se Argo Blockchain bankrotu? Nedostatečné finanční prostředky zanechávají nejistotu

Rychlé shrnutí:

  • Těžařská společnost Argo Blockchain ohlásila nedostatek finančních prostředků a není jisté, zda se jí podaří vyhnout bankrotu. Společnost se potýká s finančními problémy kvůli volatilitě trhu s kryptoměnami. Společnost podnikla kroky ke snížení nákladů a zvýšení příjmů, není však jisté, zda tato opatření budou stačit k tomu, aby se vyhnula bankrotu.

Vysvětlení

Těžařská společnost Argo Blockchain oznámila, že nemá dostatek finančních prostředků a není jisté, zda se jí podaří vyhnout bankrotu. Tato zpráva přichází v době, kdy se společnost potýká s finančními problémy kvůli volatilitě trhu s kryptoměnami. Společnost podnikla kroky ke snížení nákladů a zvýšení příjmů, například snížila počet zaměstnanců a prodala některá svá aktiva. Není však jisté, zda tato opatření budou stačit k tomu, aby se vyhnula bankrotu. Společnost uvedla, že nemá žádnou jistotu, že se vyhne bankrotu podle kapitoly 11.Společnost se snaží udržet nad vodou tím, že získává finanční prostředky prodejem svých akcií. Společnost však nebyla schopna získat dostatek prostředků na pokrytí svých nákladů. Společnost se také pokoušela zvýšit své příjmy rozšířením těžebních operací, ale to nestačilo na vyrovnání nákladů.Budoucnost Argo Blockchain je nejistá, protože společnost se snaží udržet si finanční životaschopnost. Společnost uvedla, že podniká kroky ke snížení nákladů a zvýšení příjmů, ale není jisté, zda tato opatření budou stačit k tomu, aby se vyhnula bankrotu. Společnost rovněž uvedla, že nemá žádnou jistotu, že se vyhne bankrotu podle kapitoly 11.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn