Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Vydělávejte pasivní příjem s Polygon (MATIC) Staking na Coinbase Prime

Vydělávejte pasivní příjem s Polygon (MATIC) Staking na Coinbase Prime

Coinbase Prime, platforma pro institucionální investory, nedávno oznámila, že bude podporovat sázky na Polygon (MATIC). To znamená, že uživatelé Coinbase Prime mohou nyní získávat odměny za držení tokenů MATIC. Staking je proces, při kterém si uživatelé mohou uzamknout své tokeny a získat za to odměnu. Jedná se o skvělý způsob, jak získat pasivní příjem s kryptoměnami.

Polygon je platforma, která uživatelům umožňuje vytvářet a propojovat blockchainové sítě kompatibilní s Ethereum. MATIC je nativní token sítě Polygon a slouží k placení transakčních poplatků a odměn. Uživatelé služby Coinbase Prime nyní mohou vsadit své tokeny MATIC a získat za to odměnu. Jedná se o skvělý způsob, jak získat pasivní příjem pomocí kryptoměn.

Coinbase Prime je platforma pro institucionální investory a je jednou z nejdůvěryhodnějších platforem pro obchodování s kryptoměnami. Podporou sázek MATIC usnadňuje Coinbase Prime institucionálním investorům vydělávat pasivní příjem s kryptoměnami. Je to skvělý způsob, jak diverzifikovat své portfolio a získávat odměny s kryptoměnami.