Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Vrátí Bílý dům dary od SBF ve výši 5,2 milionu dolarů?

Vrátí Bílý dům dary od SBF ve výši 5,2 milionu dolarů?

Bílý dům se zatím nevyjádřil k tomu, zda vrátí dary ve výši 5,2 milionu dolarů od Swiss Bank Foundation. Dary byly poskytnuty na kampaň Trump 2020 a byly spojeny s kryptoměnami. Nadace Swiss Bank byla obviněna z praní špinavých peněz a dalších finančních zločinů.

Dary byly poskytnuty kampani Trump 2020 a jako první o nich informoval švýcarský list Tages-Anzeiger. Nadace Swiss Bank byla obviněna z praní špinavých peněz a dalších finančních zločinů a dary byly spojeny s kryptoměnou. Bílý dům se nevyjádřil k tomu, zda dary vrátí.

Švýcarská vláda vyšetřuje nadaci Swiss Bank Foundation již několik let. Nadace byla obviněna z praní špinavých peněz, daňových úniků a dalších finančních zločinů. Dary pro Trumpovu kampaň 2020 byly spojeny s kryptoměnou a Bílý dům se nevyjádřil k tomu, zda dary vrátí.

Dary vyvolaly otázky ohledně zapojení kampaně Trump 2020 do kryptoměn. Bílý dům se k darům nevyjádřil a není jasné, zda budou dary vráceny. Nadace švýcarské banky byla obviněna z praní špinavých peněz a dalších finančních zločinů a dary byly spojeny s kryptoměnou.