Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Vitalik Buterin předpovídá, že v roce 2023 dojde k masovému rozšíření kryptopeněženek, stablecoinů pro boj s inflací a ověřování přihlašovacích údajů pomocí technologie Ethereum, což by mohlo způsobit revoluci v odvětví a zbavit centralizované monopoly moci. Jako příležitosti pro odvětví zmiňuje také blockchain založený na identitě, DAO a hybridní aplikace a obchodníkům a investorům radí, aby zaujali dlouhodobý pohled a zaměřili se spíše na technologický vývoj než na cenu.

Vitalik Buterin předpovídá, že v roce 2023 dojde k masovému rozšíření kryptopeněženek, stablecoinů pro boj s inflací a ověřování přihlašovacích údajů pomocí technologie Ethereum, což by mohlo způsobit revoluci v odvětví a zbavit centralizované monopoly moci. Jako příležitosti pro odvětví zmiňuje také blockchain založený na identitě, DAO a hybridní aplikace a obchodníkům a investorům radí, aby zaujali dlouhodobý pohled a zaměřili se spíše na technologický vývoj než na cenu.

Vitalik Buterin identifikoval tři příležitosti pro kryptografický průmysl v roce 2023, včetně masového přijetí kryptopeněženek, stabilních mincí odolných vůči inflaci a přihlašování na webové stránky poháněné ethereem. Věří, že pokud se jich podaří dosáhnout, mohlo by to způsobit revoluci v tomto odvětví a odebrat přihlašovací pravomoci centralizovaným monopolům. Jako další příležitosti pro odvětví zmínil identitu založenou na blockchainu, decentralizované autonomní organizace (DAO) a hybridní aplikace. Obchodníkům a investorům radil, aby zaujali dlouhodobý pohled a zaměřili se spíše na technický vývoj než na cenu.

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.