Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Vitalik Buterin předpovídá, že v roce 2023 dojde k masovému rozšíření kryptopeněženek, stablecoinů pro boj s inflací a ověřování přihlašovacích údajů pomocí technologie Ethereum, což by mohlo způsobit revoluci v odvětví a zbavit centralizované monopoly moci. Jako příležitosti pro odvětví zmiňuje také blockchain založený na identitě, DAO a hybridní aplikace a obchodníkům a investorům radí, aby zaujali dlouhodobý pohled a zaměřili se spíše na technologický vývoj než na cenu.

Vitalik Buterin předpovídá, že v roce 2023 dojde k masovému rozšíření kryptopeněženek, stablecoinů pro boj s inflací a ověřování přihlašovacích údajů pomocí technologie Ethereum, což by mohlo způsobit revoluci v odvětví a zbavit centralizované monopoly moci. Jako příležitosti pro odvětví zmiňuje také blockchain založený na identitě, DAO a hybridní aplikace a obchodníkům a investorům radí, aby zaujali dlouhodobý pohled a zaměřili se spíše na technologický vývoj než na cenu.

Vitalik Buterin identifikoval tři příležitosti pro kryptografický průmysl v roce 2023, včetně masového přijetí kryptopeněženek, stabilních mincí odolných vůči inflaci a přihlašování na webové stránky poháněné ethereem. Věří, že pokud se jich podaří dosáhnout, mohlo by to způsobit revoluci v tomto odvětví a odebrat přihlašovací pravomoci centralizovaným monopolům. Jako další příležitosti pro odvětví zmínil identitu založenou na blockchainu, decentralizované autonomní organizace (DAO) a hybridní aplikace. Obchodníkům a investorům radil, aby zaujali dlouhodobý pohled a zaměřili se spíše na technický vývoj než na cenu.