Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Visa navrhuje koncept abstraktního účtu, který má překlenout propast mezi kryptografickým a reálným světem a umožnit automatizované a programovatelné platby bez podepisování každé transakce.

Visa navrhuje koncept abstraktního účtu, který má překlenout propast mezi kryptografickým a reálným světem a umožnit automatizované a programovatelné platby bez podepisování každé transakce.

Společnost Visa navrhla nový koncept nazvaný abstrakce účtu, který by mohl pomoci překlenout propast mezi kryptografickým a reálným světem. Tento koncept by umožnil automatizované a programovatelné platby, díky nimž by uživatelé mohli posílat platby z vlastních peněženek, aniž by museli každou transakci podepisovat. Společnost realizovala důkaz konceptu s kryptopeněženkou Argent pomocí škálovací platformy StarkNet a je otevřena diskusi o nápadech v oblasti programovatelných plateb s dalšími společnostmi. To by mohlo otevřít řadu reálných aplikací nad rámec opakovaných plateb.

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.