Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Velryba Polygon získala obrovský zisk z tříleté investice: USD. 50násobný návrat z 4,5 milionu USD.

Velryba Polygon získala obrovský zisk z tříleté investice: USD. 50násobný návrat z 4,5 milionu USD.

Velryba Polygon nedávno dosáhla obrovského zisku z tři roky staré investice. Obchodník v roce 2020 získal od Binance 4 miliony Matic v hodnotě zhruba 84 000 dolarů, což bylo v té době něco málo přes 2 centy za minci. Před dvěma dny peněženka prodala své držení MATIC za ohromujících 5,2 milionu stablecoinů, čímž dosáhla značného zisku. Počáteční investice zaznamenala návratnost 50násobku kupní ceny. V době prodeje byl MATIC oceněn na 1,14 USD, což činilo 4,5 milionu USD původní investice. Pokud by se velryba prodala za historické maximum MATIC 2,92 USD v prosinci 2021, vydělala by na prodeji 11,7 milionu USD.

Prodej se uskutečnil v době, kdy trh s digitálními aktivy dosáhl v prvním měsíci roku 2023 po dlouhém období stráveném v lesích mimořádných zisků. Polygon patří mezi největší zisky v prvním měsíci roku poté, co v posledních týdnech zaznamenal obrovské výhry. Za posledních sedm dní si aktivum polepšilo o 19 %, čímž dále zvýšilo svůj letošní run o 50 %. Nedávná cenová akce přichází po všeobecném očekávání vydání mainnetového upgradu Polygon zkEVM, což je škálovací řešení, které by rychleji ověřovalo velké transakce.