Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Varování před podvodem: CTO Ripple varuje uživatele před novým phishingovým podvodem a falešným stakingem XRP

Varování před podvodem: CTO Ripple varuje uživatele před novým phishingovým podvodem a falešným stakingem XRP

Ripple CTO, David Schwartz, varoval uživatele před novou phishingovou podvodnou kampaní, která se snaží vylákat peníze od nezkušených uživatelů kryptoměn. Podvodníci se snaží vydávat se za oficiální Ripple a nabízet falešné staking XRP. Uživatelé by měli být velmi opatrní, protože podvodníci se snaží vylákat peníze pomocí falešných odkazů a e-mailů.

Uživatelé by měli být velmi opatrní, pokud dostanou e-mail nebo odkaz, který se tváří, že pochází od Ripple. Navíc by měli být velmi opatrní, pokud se jim nabízí staking XRP, protože Ripple oficiálně nepodporuje staking XRP.

Je důležité si uvědomit, že Ripple nikdy nepožádá uživatele o jejich osobní údaje nebo o peníze. Pokud se uživatelé setkají s takovou situací, měli by okamžitě zavolat na podvodnou linku. Uživatelé by se měli vyvarovat kliknutí na odkazy nebo otevření příloh e-mailů, které by mohly být součástí podvodné kampaně.