Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Úspěšné spuštění stínového forku Shanghai Upgrade testuje verzi mainnetu Etherea: Vývojáři úspěšně spustili stínový fork Shanghai upgrade, který testuje mainnetovou verzi Etherea, a rychle vyřešili drobné technické problémy.

Úspěšné spuštění stínového forku Shanghai Upgrade testuje verzi mainnetu Etherea: Vývojáři úspěšně spustili stínový fork Shanghai upgrade, který testuje mainnetovou verzi Etherea, a rychle vyřešili drobné technické problémy.

Vývojáři úspěšně spustili stínový fork upgradu Shanghai, aby jej otestovali na verzi hlavní sítě Ethereum. Tento test proběhl kolem 5:30 SELČ, a přestože se vyskytly drobné technické problémy, byly rychle vyřešeny. Šanghajský upgrade umožní uživatelům přístup k jejich sázeným mincím, které byly dočasně znepřístupněny během zářijového přechodu známého jako „The Merge“. Rovněž dojde k optimalizaci nákladů na plyn pro určité činnosti. Vývojáři nyní plánují veřejnou testovací síť do konce února a další stínové forky jsou plánovány v následujících týdnech. Tím bude zajištěno, že aktualizace bude připravena ke spuštění v březnu.