Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » USDA Spouští Národní program přechodu na ekologickou produkci (NOTP) pro podporu zemědělců a chovatelů při přechodu na ekologickou produkci.

USDA Spouští Národní program přechodu na ekologickou produkci (NOTP) pro podporu zemědělců a chovatelů při přechodu na ekologickou produkci.

Americké ministerstvo zemědělství (USDA) oznámilo novou iniciativu, která má pomoci zemědělcům a chovatelům v USA přejít na ekologickou produkci. Iniciativa nazvaná Národní program přechodu na ekologickou produkci (National Organic Transition Program, NOTP) bude poskytovat finanční pomoc zemědělcům a chovatelům, kteří přecházejí na ekologickou produkci. Program poskytne v prvním roce až 20 milionů dolarů s cílem zvýšit počet ekologických farem a rančů v USA. Program poskytne finanční prostředky na školení, technickou pomoc a další činnosti, které pomohou zemědělcům a rančerům přejít na ekologickou produkci. Program bude rovněž poskytovat finanční prostředky na výzkum a vývoj, které pomohou zemědělcům a rančerům zlepšit jejich postupy ekologické produkce.

Ministerstvo zemědělství USA (USDA) zahájilo Národní program přechodu na ekologickou produkci (NOTP), který má podpořit zemědělce a chovatele v USA při přechodu na ekologickou produkci. Program poskytne v prvním roce až 20 milionů dolarů s cílem zvýšit počet ekologických farem a rančů v USA. Tyto finanční prostředky budou použity na zajištění školení, technické pomoci a dalších činností, které pomohou zemědělcům a rančerům přejít na ekologickou produkci. Kromě toho bude program poskytovat finanční prostředky na výzkum a vývoj, které pomohou zemědělcům a rančerům zlepšit jejich postupy ekologické produkce. USDA doufá, že tento program pomůže zemědělcům a rančerům přejít na ekologickou produkci a zvýší počet ekologických farem a rančů v USA.