Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Upgrade Cardano Valentine představí Plutus SECP a zlepší DeFi, Kraken zaplatí 30 milionů dolarů SEC za ukončení služeb hazardních her.

Upgrade Cardano Valentine představí Plutus SECP a zlepší DeFi, Kraken zaplatí 30 milionů dolarů SEC za ukončení služeb hazardních her.

Správce Cardana IOG potvrdil, že dlouho očekávaná aktualizace SECP, nyní nazvaná „Valentine“, vstoupí v platnost 14. února ve 21:44:51 UTC. Upgrade zavede do řetězce Cardano nová kryptografická primitiva Plutus SECP a přinese komunitě Cardano řadu výhod, včetně lepšího vývoje decentralizovaných aplikací (dapp) napříč řetězcem a větší interoperability. Uživatelé uzlů Cardano a provozovatelé stake poolů (SPO) jsou povinni aktualizovat své uzly na nejnovější verzi.
Uvedení stablecoinu Djed (DJED) od poskytovatele služeb DeFi, společnosti COTI, na začátku tohoto měsíce vyvolalo zájem o Cardano DeFi, nicméně probíhající zásah americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) proti sázení kryptoměn způsobil za posledních 24 hodin 5% pokles cen ADA. Kryptoměnová burza Kraken rovněž oznámila, že okamžitě ukončí provoz své platformy pro sázení a zaplatí 30 milionů dolarů na urovnání obvinění SEC.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, COTI

Zdroj informací

zycrypto.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.