Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Uniswap Hlasování o Mostu Mezi Řetězci: Boj mezi Investory s Hlubokými Kapsami

Uniswap Hlasování o Mostu Mezi Řetězci: Boj mezi Investory s Hlubokými Kapsami

Nadace Uniswap nedávno uspořádala hlasování o „teplotní kontrole“, aby rozhodla, který most mezi řetězci bude použit pro třetí iteraci Uniswapu. Hlasování se rozhodlo pro Wormhole, ale výsledek ještě není definitivní. Oficiální hlasování o schválení Wormhole jako mostu mezi Ethereem a řetězcem BNB teprve proběhne.

Zákulisní boj mezi kryptoinvestory s hlubokými kapsami by však mohl potenciálně zvrátit výsledek jiným směrem. Společnosti rizikového kapitálu a16z a Jump, které podporují LayerZero, respektive Wormhole, mají v sázce 15 milionů, respektive stovky milionů dolarů.

Společnost a16z, která disponuje 15 miliony hlasovacích tokenů, se nemohla zúčastnit kontroly teploty kvůli nastavení úschovy svých tokenů. Eddy Lazzarin, investiční partner společnosti a16z, v příspěvku na fóru napsal, že firma by hlasovala pro 15 milionů tokenů směrem k LayerZero, kdyby toho byla technicky schopna. Nadace Uniswap zatím neuvedla, zda tento písemný závazek vůči LayerZero dodrží.

Debata mezi oběma mosty se částečně týká bezpečnostních rozdílů mezi Wormhole, LayerZero nebo jinými uchazeči. Příznivci LayerZero i Wormhole se snažili vyvinout tlak na delegáty žetonů Uniswap, aby hlasovali v jejich prospěch.

Kromě bezpečnosti je tu i finanční aspekt vzájemného boje, protože vítězný most by si po spuštění integrace mohl potenciálně zajistit značné množství vsazených aktiv. Investoři, kteří drží tokeny spojené se zvoleným protokolem, mohou v důsledku toho získat značný zisk. LayerZero zdůraznil, že cílem kontroly teploty je vzít průzkum vůle řízení.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

BNB, Uniswap

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.