Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ukrajinský bankovní gigant TASCOMBANK Hryvnia Zveřejnil Výsledky Studie o Vydávání Elektronických Peněz na Blockchainu s Využitím Testovací Sítě Lumen společnosti Stellar (XLM), Prezentující Otevřenost Infrastruktury Banky pro Blockchainová Řešení v Budoucnosti.

Ukrajinský bankovní gigant TASCOMBANK Hryvnia Zveřejnil Výsledky Studie o Vydávání Elektronických Peněz na Blockchainu s Využitím Testovací Sítě Lumen společnosti Stellar (XLM), Prezentující Otevřenost Infrastruktury Banky pro Blockchainová Řešení v Budoucnosti.

Tento týden ukrajinský bankovní gigant TASCOMBANK Hryvnia zveřejnil výsledky studie o vydávání elektronických peněz na blockchainu s využitím testovací sítě Lumen společnosti Stellar (XLM). Studie vyzdvihla výhody emise na blockchainu, jako je větší transparentnost, odpovědnost, bezpečnost a důvěrnost, kromě nižších nákladů na transakci a vyššího prahu průchodnosti. Pilotní test se zaměřil na peer-to-peer platby a platby u obchodníků s cílem otestovat „vydávání elektronických peněz na otevřeném blockchainu s možností kontroly aktiv pro vydavatele“.

Sergej Kholod, první místopředseda představenstva TASCOMBANK, komentoval úspěch pilotního projektu slovy, že prozkoumal nový způsob vydávání a správy elektronických peněz, který by mohl být platební prostředek nové generace pro občany a organizace Ukrajiny, jejich zaměstnance a klienty, vládní instituce a mezinárodní organizace. Výsledky pilotního projektu prezentovaly otevřenost infrastruktury banky pro blockchainová řešení v budoucnosti.

K výsledkům pilotního projektu se vyjádřil také náměstek ukrajinského ministra pro digitální transformaci Oleksandr Bornyakov, který uvedl, že pilotní projekt prokázal klíčové výhody blockchainu, jako je rychlé zpracování a nákladová efektivita transakcí, odpovědnost a transparentnost systému a také zjednodušený přístup k finančním službám. Ministerstvo digitální transformace a TASCOMBANK zvažují přístupy k dalšímu zavádění platebních nástrojů založených na blockchainu na trh.

Denelle Dixonová, generální ředitelka a výkonná ředitelka Stellar Development Foundation, je přesvědčena, že testovací pilot potvrzuje, „že díky technologii s otevřeným zdrojovým kódem mohou inovátoři, jako je TASCOMBANK, s podporou MDT konfigurovat virtuální aktiva, která jsou bezpečná, interoperabilní a splňují regulační standardy“. Je přesvědčena, že tento pilotní projekt dokazuje reálnost řešení postavených na platformě Stellar a vytváří základ pro širší přijetí virtuálních aktiv na Ukrajině.

Tento týden zaznamenal Stellar (XLM) 13,4% nárůst své nativní kryptoměny Lumen, protože ukrajinský bankovní gigant TASCOMBANK Hryvnia zveřejnil výsledky studie o vydávání elektronických peněz na blockchainu. Studie vyzdvihla výhody emise na blockchainu, jako je větší transparentnost, odpovědnost, bezpečnost a důvěrnost, kromě nižších nákladů na transakci a vyššího prahu průchodnosti. Pilotní test se zaměřil na peer-to-peer platby a platby u obchodníků a jeho výsledky prezentovaly otevřenost infrastruktury banky pro blockchainová řešení v budoucnu. Náměstek ukrajinského ministra pro digitální transformaci komentoval výsledky pilotního projektu slovy, že prokázal klíčové výhody blockchainu, jako je rychlé zpracování a nákladová efektivita transakcí, odpovědnost a transparentnost systému a také zjednodušený přístup k finančním službám. Denelle Dixonová, generální ředitelka a výkonná ředitelka Stellar Development Foundation, se domnívá, že testovací pilot potvrzuje, „že díky technologii s otevřeným zdrojovým kódem mohou inovátoři, jako je TASCOMBANK, s podporou MDT konfigurovat virtuální aktiva, která jsou bezpečná, interoperabilní a splňují regulační standardy“. Je přesvědčena, že tento pilotní projekt dokazuje reálnost řešení postavených na platformě Stellar a vytváří základ pro širší přijetí virtuálních aktiv na Ukrajině.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Stellar, Tron

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios