Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Twitter přidává funkci pro vyhledávání cen Bitcoinů (BTC) a Etherů (ETH) s vylepšenou funkcí „$Cashtags“ a odkazem „Zobrazit na Robinhood“.

Twitter přidává funkci pro vyhledávání cen Bitcoinů (BTC) a Etherů (ETH) s vylepšenou funkcí „$Cashtags“ a odkazem „Zobrazit na Robinhood“.

Twitter přidal novou funkci, která uživatelům umožňuje vyhledávat ceny bitcoinů (BTC) a etherů (ETH) zadáním jejich názvů nebo tickerů na kartě vyhledávání. Tato funkce je vylepšením funkce „$Cashtags“ a byla oznámena prostřednictvím účtu Twitter Business. Když člověk na Twitteru zadá symbol hlavní akcie, ETF nebo kryptoměny s $ před ním, lidé budou moci vidět klikatelný odkaz, který je přenese na výsledky vyhledávání, které nyní budou obsahovat grafy cen těchto symbolů. Grafy pocházejí z platformy pro analýzu obchodování TradingView a obsahují odkaz „Zobrazit na Robinhood“, což naznačuje, že tato platforma pro retailové obchodování se pro tuto integraci spojila s Twitterem. Objevily se zvěsti, že Twitter možná vytvoří vlastní nativní kryptoměnu „Twitter Coin“, která se bude používat pro platby na platformě.
Twitter přidal novou funkci, která uživatelům umožňuje vyhledávat cenu Bitcoinů (BTC) a Etherů (ETH) zadáním jejich názvů nebo tickerů do záložky vyhledávání. Tato funkce je vylepšením funkce „$Cashtags“ a byla oznámena prostřednictvím účtu Twitter Business. Výsledky vyhledávání zahrnují grafy cen těchto symbolů, které pocházejí z platformy pro analýzu obchodování TradingView a obsahují odkaz „Zobrazit na Robinhood“. To naznačuje, že tato platforma pro maloobchodní obchodování se pro tuto integraci spojila s Twitterem. Objevily se zvěsti, že Twitter možná vytvoří vlastní nativní kryptoměnu „Twitter Coin“, která se bude používat pro platby na platformě.