Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Tvůrce Cardano popírá korupční spiknutí SEC Ethereum v případě Ripple

Tvůrce Cardano popírá korupční spiknutí SEC Ethereum v případě Ripple

V poslední době se objevily zprávy o tom, že SEC (Americká komise pro cenné papíry) obvinila společnost Ripple ze zneužívání kryptoměn. Charles Hoskinson, tvůrce Cardano, se vyjádřil k této situaci a popřel, že by se jednalo o konspiraci mezi SEC a Ethereum. Hoskinson řekl, že Ripple se dopustil několika porušení zákonů a že SEC je oprávněn je obvinit. Také dodal, že Ethereum není součástí žádného spiknutí a že SEC se snaží vykonávat svou práci.

Hoskinson také řekl, že Ripple se dopustil několika porušení zákonů, včetně toho, že nezveřejnil informace o svých tokenů a nezaregistroval je jako cenné papíry. Také řekl, že Ripple se dopustil dalších porušení, které byly popsány ve zprávě SEC.

Hoskinson také řekl, že Ripple by měl být potrestán za své porušení zákonů a že SEC je oprávněn je obvinit. Také dodal, že Ethereum není součástí žádného spiknutí a že SEC se snaží vykonávat svou práci.

Charles Hoskinson tedy jasně popřel, že by se jednalo o konspiraci mezi SEC a Ethereum. Řekl, že Ripple se dopustil několika porušení zákonů a že SEC je oprávněn je obvinit. Také dodal, že Ethereum není součástí žádného spiknutí a že SEC se snaží vykonávat svou práci.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.