Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Tvůrce Cardano popírá korupční spiknutí SEC Ethereum v případě Ripple

Tvůrce Cardano popírá korupční spiknutí SEC Ethereum v případě Ripple

V poslední době se objevily zprávy o tom, že SEC (Americká komise pro cenné papíry) obvinila společnost Ripple ze zneužívání kryptoměn. Charles Hoskinson, tvůrce Cardano, se vyjádřil k této situaci a popřel, že by se jednalo o konspiraci mezi SEC a Ethereum. Hoskinson řekl, že Ripple se dopustil několika porušení zákonů a že SEC je oprávněn je obvinit. Také dodal, že Ethereum není součástí žádného spiknutí a že SEC se snaží vykonávat svou práci.

Hoskinson také řekl, že Ripple se dopustil několika porušení zákonů, včetně toho, že nezveřejnil informace o svých tokenů a nezaregistroval je jako cenné papíry. Také řekl, že Ripple se dopustil dalších porušení, které byly popsány ve zprávě SEC.

Hoskinson také řekl, že Ripple by měl být potrestán za své porušení zákonů a že SEC je oprávněn je obvinit. Také dodal, že Ethereum není součástí žádného spiknutí a že SEC se snaží vykonávat svou práci.

Charles Hoskinson tedy jasně popřel, že by se jednalo o konspiraci mezi SEC a Ethereum. Řekl, že Ripple se dopustil několika porušení zákonů a že SEC je oprávněn je obvinit. Také dodal, že Ethereum není součástí žádného spiknutí a že SEC se snaží vykonávat svou práci.