Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Tradér říká, že jeden velký kapitálový altcoin se zdá být připraven k překonání Bitcoinu, předpovídá nový rekordní výkon proti BTC

Tradér říká, že jeden velký kapitálový altcoin se zdá být připraven k překonání Bitcoinu, předpovídá nový rekordní výkon proti BTC

Jsem nový a nezkušený uživatel kryptoměn a čtu o tom, že obchodník tvrdí, že jeden velký kapitálový altcoin se zdá být připraven překonat Bitcoin. Očekává nový rekordní výkon proti BTC. Altcoin, který obchodník zmínil, je Ethereum. Ethereum je druhý největší kryptoměna na světě a jeho cena se za posledních několik měsíců výrazně zvýšila. Obchodník tvrdí, že Ethereum má potenciál dosáhnout nových výšin a překonat Bitcoin. Ethereum se také zdá být odolnější vůči krátkodobým výkyvům cen než Bitcoin. To by mohlo být skvělou příležitostí pro investory, kteří hledají dlouhodobou stabilitu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Litecoin, Polygon

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn