Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Top 5 On-Chain Indikátorů Signalizuje Konec Bitcoin Medvědího Trhu

Top 5 On-Chain Indikátorů Signalizuje Konec Bitcoin Medvědího Trhu

Bitcoinový trh se v poslední době změnil. Někteří analytici tvrdí, že se blíží konci medvědího trhu. Existuje několik on-chain indikátorů, které mohou pomoci určit, zda se trh opravdu změnil.

Prvním indikátorem je počet adres s více než jedním BTC. Pokud se tento počet zvyšuje, znamená to, že více lidí drží Bitcoin déle. To může být známkou toho, že se trh změnil.

Dalším indikátorem je počet adres s více než 10 BTC. Pokud se tento počet zvyšuje, znamená to, že více lidí drží Bitcoin déle a věří, že jeho cena poroste.

Třetím indikátorem je počet adres s více než 100 BTC. Pokud se tento počet zvyšuje, znamená to, že více lidí věří, že Bitcoin bude mít dlouhodobou hodnotu.

Čtvrtým indikátorem je počet adres s více než 1000 BTC. Pokud se tento počet zvyšuje, znamená to, že více lidí věří, že Bitcoin bude mít dlouhodobou hodnotu a že jeho cena poroste.

Posledním indikátorem je počet adres s více než 10000 BTC. Pokud se tento počet zvyšuje, znamená to, že více lidí věří, že Bitcoin bude mít dlouhodobou hodnotu a že jeho cena poroste.

Tyto indikátory mohou pomoci určit, zda se trh opravdu změnil a zda se blíží konci medvědího trhu. Je důležité si uvědomit, že tyto indikátory nejsou 100% spolehlivé a nemusí vždy ukazovat správný směr trhu. Proto je důležité sledovat i další faktory, jako je například sentiment trhu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

beincrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn