Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Terras Kwon se skrývá v Srbsku: Zpráva

Terras Kwon se skrývá v Srbsku: Zpráva

Rychlé shrnutí:

  • Terras Do Kwon, generální ředitel jihokorejské kryptoměnové burzy Upbit, se údajně skrývá v Srbsku. Do Kwon je hledán jihokorejskými úřady kvůli údajnému podvodu a zpronevěře. Do Kwon pravděpodobně opustil Jižní Koreu v prosinci 2019.

Vysvětlení

Terras Do Kwon, generální ředitel jihokorejské kryptoměnové burzy Upbit, se údajně skrývá v Srbsku. Podle zprávy jihokorejského zpravodajského serveru Chosun je Do Kwon hledán jihokorejskými úřady kvůli údajnému podvodu a zpronevěře. Do Kwon údajně opustil Jižní Koreu v prosinci 2019 a nyní se pravděpodobně nachází v Srbsku.Do Kwon je obviněn z podvodného převodu finančních prostředků od zákazníků společnosti Upbit na své vlastní účty. Je také obviněn ze zpronevěry finančních prostředků společnosti a jejich použití na osobní investice. Jihokorejské úřady po Do Kwonovi pátrají od prosince 2019, ale nepodařilo se jim ho vypátrat.Zpráva uvádí, že Do Kwon pravděpodobně opustil Jižní Koreu v prosinci 2019 a nyní se pravděpodobně nachází v Srbsku. Není jasné, proč se Do Kwon rozhodl uprchnout do Srbska, ale je možné, že se snaží vyhnout dopadení jihokorejskými orgány. Je také možné, že se v Srbsku snaží ukrýt svůj majetek, protože tato země je známá svými mírnými předpisy a zákony týkajícími se kryptoměn.

Zdroj informací

cryptopotato.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.