Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Terra Classic Lunc klesá po odhalení Do Kwonova úkrytu v Srbsku

Terra Classic Lunc klesá po odhalení Do Kwonova úkrytu v Srbsku

Rychlé shrnutí:

  • Kryptoměna Terra Classic se zhroutila poté, co se objevily zprávy, že se její spoluzakladatel Do Kwon skrývá v Srbsku. Krach způsobil pokles ceny Terra Classic o více než 50 % během jediného dne. Zpráva o tom, kde se Do Kwon nachází, způsobila na trhu s kryptoměnami velkou nejistotu.

Vysvětlení

Kryptoměny jsou digitální aktiva, která se používají jako prostředek směny. Nedávno se objevily zprávy, že spoluzakladatel kryptoměny Terra Classic se skrývá v Srbsku. Tato zpráva způsobila, že cena Terra Classic během jediného dne klesla o více než 50 %. Tento pád způsobil na trhu s kryptoměnami velkou nejistotu.Zpráva o tom, kde se Do Kwon nachází, způsobila, že se mnoho investorů začalo obávat investovat do Terra Classic. Není totiž známo, kde se spoluzakladatel nachází, a není jasné, co se s kryptoměnou stane. Krach navíc způsobil, že se mnoho investorů obává o budoucnost této kryptoměny.Zpráva o tom, kde se Do Kwon nachází, způsobila na trhu s kryptoměnami velkou nejistotu. Není jasné, co se s Terra Classic v budoucnu stane, a investoři se obávají do této kryptoměny investovat. Uvidíme, jak bude trh na zprávu o místě pobytu Do Kwona reagovat.

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.