Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Stala se služba PayPal epizodou seriálu „Black Mirror“? Elon Musk se vyjadřuje

Stala se služba PayPal epizodou seriálu „Black Mirror“? Elon Musk se vyjadřuje

Společnost PayPal nedávno oznámila, že svým uživatelům umožní nakupovat, prodávat a držet kryptoměny. Tato zpráva se setkala s nadšením kryptoměnové komunity a vyjádřil se k ní i Elon Musk. Přirovnal tuto zprávu k epizodě populárního seriálu Černé zrcadlo, který je známý svými futuristickými a často dystopickými zápletkami. Domnívá se, že tato zpráva je pro odvětví kryptoměn krok správným směrem a že by mohla vést k masovějšímu přijetí kryptoměn.

Tato zpráva je pro odvětví kryptoměn významným milníkem, protože by mohla vést k tomu, že se s kryptoměnami seznámí více lidí a budou do nich potenciálně investovat. Společnost PayPal je jednou z nejoblíbenějších platebních platforem na světě a její rozhodnutí umožnit svým uživatelům nakupovat, prodávat a držet kryptoměny by mohlo vést k tomu, že se s touto technologií seznámí více lidí. Pro toto odvětví by to mohl být významný krok vpřed, který by mohl vést k masovějšímu přijetí kryptoměn.

Celkově se zpráva o tom, že společnost PayPal umožňuje svým uživatelům nakupovat, prodávat a držet kryptoměny, setkala v kryptoměnové komunitě s nadšením. Elon Musk tuto zprávu komentoval a přirovnal ji k epizodě populárního seriálu Černé zrcadlo. Domnívá se, že tato zpráva je pro toto odvětví krok správným směrem a mohla by vést k masovějšímu přijetí kryptoměn.