Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Stagnace ceny bitcoinu umožňuje rozkvět altcoinů

Stagnace ceny bitcoinu umožňuje rozkvět altcoinů

Rychlé shrnutí:

  • Cena bitcoinu je relativně stabilní, což umožňuje ostatním kryptoměnám posilovat. Monero, TON, Twitter a Axie Infinity získávají na trhu s kryptoměnami na popularitě. Analytici předpovídají, že tyto altcoiny by mohly být další velkou věcí.

Vysvětlení

Bitcoin, nejpopulárnější kryptoměna na světě, zažívá období relativní stability své ceny. To umožnilo ostatním kryptoměnám, známým jako altcoiny, aby na trhu posílily. Konkrétně Monero (XMR), Telegram Open Network (TON), Twitter (TWT) a Axie Infinity (AXS) zaznamenaly nárůst svých cen a objemů obchodů.Analytici předpovídají, že tyto altcoiny by mohly být další velkou událostí na trhu s kryptoměnami. Například Monero je kryptoměna zaměřená na ochranu soukromí, která získává na popularitě díky své schopnosti poskytovat uživatelům vysoký stupeň anonymity. TON je blockchainová platforma, kterou vyvíjí Telegram, populární aplikace pro zasílání zpráv. Na trh s kryptoměnami vstupuje také Twitter s vlastním tokenem TWT, který by měl sloužit k platbám a odměnám na platformě. A konečně Axie Infinity je hra založená na blockchainu, která získává na popularitě díky své jedinečné hratelnosti a sběratelským postavám.Celkově tyto altcoiny získávají na kryptotrhu na síle díky relativně stabilní ceně Bitcoinu. Ještě se uvidí, zda si tyto altcoiny dokážou udržet svou dynamiku, ale analytici jsou optimističtí, že by mohly být další velkou věcí v kryptografickém prostoru.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Monero, Toncoin

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios