Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Společnost Ripple povýšila Monicu Longovou na pozici prezidentky

Společnost Ripple povýšila Monicu Longovou na pozici prezidentky

Blockchainová společnost Ripple povýšila Monicu Longovou na pozici prezidentky. Longová pracuje ve společnosti od roku 2013 a má zásadní podíl na tom, že Ripple dosáhl silné finanční pozice navzdory různým fázím vývoje na kryptotrhu. Byla zodpovědná za produkty, inženýrství, partnerství, marketing a vztahy s vývojáři. Long byl klíčovou postavou při zavádění produktu On-Demand Liquidity (ODL), který je využíván pro přeshraniční transakce a pomohl společnosti Ripple zpracovat přeshraniční transakce v objemu 30 miliard USD. Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse ocenil Longa za to, že mu byl v různých fázích vývoje kryptografického trhu rozhodujícím poradcem.

Společnost v současné době čeká na rozhodnutí ve věci žaloby Komise pro cenné papíry (SEC) za prodej neregistrovaných cenných papírů v podobě tokenů XRP. Vedení společnosti Ripple vyjádřilo důvěru ve vítězství v této věci. Strany a zúčastněné subjekty podaly závěrečné informace, přičemž pozornost se soustředí na předsedajícího soudce. Spekuluje se, že SEC i Ripple by mohly přistoupit na dohodu, aby se vyhnuly dalším odvoláním.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

XRP (Ripple)

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.