Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Společnost Ripple Labs nedávno převedla 50 milionů XRP v hodnotě téměř 17 milionů dolarů do jedné ze svých rezervních peněženek, následně velryby a partner Ripple Bitso provedli další tři velké převody XRP v celkové hodnotě 128 milionů XRP za přibližně 48 milionů dolarů, přičemž token XRP za poslední týden klesl o 13 %, ale v posledních 24 hodinách se mírně posunul do zelených čísel.

Společnost Ripple Labs nedávno převedla 50 milionů XRP v hodnotě téměř 17 milionů dolarů do jedné ze svých rezervních peněženek, následně velryby a partner Ripple Bitso provedli další tři velké převody XRP v celkové hodnotě 128 milionů XRP za přibližně 48 milionů dolarů, přičemž token XRP za poslední týden klesl o 13 %, ale v posledních 24 hodinách se mírně posunul do zelených čísel.

Společnost Ripple Labs nedávno převedla 50 milionů XRP v hodnotě téměř 17 milionů dolarů do jedné ze svých rezervních peněženek. Krátce poté provedly velryby a partner Ripple Bitso další tři velké převody XRP v celkové hodnotě 128 milionů XRP za přibližně 48 milionů dolarů. Token XRP za poslední týden klesl o 13 %, ale za posledních 24 hodin se mírně posunul do zeleného pásma.