Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Společnost Ripple Labs nedávno převedla 50 milionů XRP v hodnotě téměř 17 milionů dolarů do jedné ze svých rezervních peněženek, následně velryby a partner Ripple Bitso provedli další tři velké převody XRP v celkové hodnotě 128 milionů XRP za přibližně 48 milionů dolarů, přičemž token XRP za poslední týden klesl o 13 %, ale v posledních 24 hodinách se mírně posunul do zelených čísel.

Společnost Ripple Labs nedávno převedla 50 milionů XRP v hodnotě téměř 17 milionů dolarů do jedné ze svých rezervních peněženek, následně velryby a partner Ripple Bitso provedli další tři velké převody XRP v celkové hodnotě 128 milionů XRP za přibližně 48 milionů dolarů, přičemž token XRP za poslední týden klesl o 13 %, ale v posledních 24 hodinách se mírně posunul do zelených čísel.

Společnost Ripple Labs nedávno převedla 50 milionů XRP v hodnotě téměř 17 milionů dolarů do jedné ze svých rezervních peněženek. Krátce poté provedly velryby a partner Ripple Bitso další tři velké převody XRP v celkové hodnotě 128 milionů XRP za přibližně 48 milionů dolarů. Token XRP za poslední týden klesl o 13 %, ale za posledních 24 hodin se mírně posunul do zeleného pásma.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

XRP (Ripple)

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo