Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Společnost Marinade Finance spouští program Open Doors na podporu likvidního sázení tokenů SOL

Společnost Marinade Finance spouští program Open Doors na podporu likvidního sázení tokenů SOL

Společnost Marinade Finance spustila motivační program Open Doors, který odměňuje uživatele, kteří uloží své mince Solana (SOL) výměnou za likvidní derivát mSOL. V rámci programu bude v příštích 12 měsících rozděleno až 160 milionů marinade tokenů (v hodnotě přibližně 9,6 milionu USD). Cílem je zvýšit množství SOL uzamčených na platformě Marinade o 40 milionů.

Liquid staking umožňuje uživatelům získat token, který představuje jejich vsazená aktiva. Tyto tokeny, v tomto případě mSOL, lze použít v jiných protokolech DeFi nebo k obchodování, ale musí být vráceny, aby se odemkla původní vsazená aktiva. Tento přístup ke sázení umožňuje uživatelům uvolnit likviditu a generovat dodatečný výnos ze sázených aktiv.

V současné době se k likvidnímu sázení používá pouze malé procento SOL. Společnost Marinade Finance věří, že nárůst likvidních sázek bude mít pozitivní vliv na likviditu napříč různými protokoly v ekosystému Solana. Program Open Doors je navržen tak, aby povzbudil více uživatelů k využívání likvidních sázek a uvolnil potenciál blockchainu Solana.