Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Společnost IOG uvádí na trh sadu nástrojů, která vývojářům umožní nasazení postranních řetězců v síti Cardano ($ADA)

Společnost IOG uvádí na trh sadu nástrojů, která vývojářům umožní nasazení postranních řetězců v síti Cardano ($ADA)

Společnost Input Output Global (IOG) oznámila, že ještě tento měsíc vydá sadu softwarových nástrojů, která vývojářům umožní nasadit vlastní sidechainy v síti Cardano ($ADA). Sidechainy jsou samostatné blockchainy, které fungují vedle primárního blockchainu, známého jako mainnet. Jsou vytvořeny za účelem zvýšení škálovatelnosti, aniž by bylo ohroženo zaměření mainnetu na decentralizaci a bezpečnost. Sada nástrojů je založena na technické specifikaci pro budování sidechainů v síti Cardano a bude spuštěna s „prvotřídním zabezpečením a infrastrukturou Cardano“. IOG také vytvořila příklad testovací sítě sidechainu kompatibilní s Ethereum Virtual Machine (EVM) jako důkaz konceptu, který bude zveřejněn tento měsíc. Firma doufá, že sada nástrojů pomůže podpořit široké přijetí ekosystému Cardano, a předpokládá budoucnost, kdy bude vedle sebe existovat více „postranních a partnerských řetězců Cardano“. Komunita kryptoměny na toto oznámení reagovala pozitivně a Cardano začalo letošní rok oživením a v době psaní tohoto článku se pohybovalo na úrovni 0,31 USD. Cena kryptoměny od konce prosince vyskočila o více než 30 % a objem obchodů s ní vzrostl na dvouměsíční maximum.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, Ethereum

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.