Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Společnost Hypernative získala 9 milionů dolarů v počátečním kole vedeném společnostmi Boldstart Ventures a IBI Tech Fund

Společnost Hypernative získala 9 milionů dolarů v počátečním kole vedeném společnostmi Boldstart Ventures a IBI Tech Fund

Společnost Hypernative, která se zabývá kryptobezpečností, uzavřela seed kolo v hodnotě 9 milionů dolarů vedené společnostmi Boldstart Ventures a IBI Tech Fund. Tohoto kola se zúčastnily také kryptografické společnosti Alchemy, Blockdaemon a Nexo, stejně jako CMT Digital a Borderless. Startup byl založen v březnu a krátce poté začal získávat finanční prostředky.

Platforma Hypernative monitoruje data na řetězci i mimo něj po nasazení protokolu do blockchainu, aby mohla v reálném čase předvídat případnou hrozbu zneužití. Zakladatel a generální ředitel Gal Sagie tvrdí, že platforma dokáže odhalit příznaky potenciálního hacknutí a varovat klienty ještě před jeho výskytem, a že by varovala 17 minut před nedávným hacknutím webové služby pro streamování hudby Audius3.

Četnost hackerských útoků na kryptoměny se v loňském roce rapidně zvýšila a podle zprávy Chainalysis přesáhla 3 miliardy dolarů v celkové ztrátě finančních prostředků. Zakládající partner Ed Sim ze společnosti Boldstart Ventures uvedl, že zastavení útoků nultého dne bude mít velký význam pro obnovení důvěry v kryptografický ekosystém. Hypernative se v současné době zaměřuje na kryptografické hedgeové fondy spolu se samotnými blockchainovými sítěmi a protokoly a jako klienty již získal několik fondů spravujících „stovky milionů dolarů“.